Początek

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań

Rusztowania w Polsce i Europie

 

Logowanie

Aktualności

Kim jesteśmy?

Baza członków

Członkostwo

Informacje techniczne

Rusztowania
w przepisach

Szkolenia

Kurs montera
r u s z t o w a ń

Współpraca krajowa

Współpraca międzynarodowa

Nierzetelni kontrahenci

Polecamy linki

Reklama

Kwartalnik

Konkurs
Rusztowanie Roku

Podstawowe informacje dotyczące rusztowań w zakresie nazewnictwa, definicji systemów w tym w podziale na rusztowania:
ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, specjalne znajdziesz w dziale
Rusztowania
informacje techniczne.

aaa

Firma Krause nowym członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań

Serdecznie witamy w Izbie nowego członka - firmę Krause!

Firma KRAUSE to renomowany niemiecki producent drabin i rusztowań, który już od ponad 110 lat z powodzeniem działa na rynku europejskim. Od samego momentu powstania, firma nieprzerwanie wspiera profesjonalistów oraz majsterkowiczów w pracach na wysokości, dostarczając im innowacyjne i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa produkty (drabiny, pomosty i rusztowania) oraz dedykowane konstrukcje specjalne. Ciągłe inwestycje w nowoczesne technologie produkcji, najwyższej jakości materiały, lecz przede wszystkim kapitał ludzki na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, pozwoliły na rozwój firmy w wymiarze międzynarodowym.

W Polsce firma KRAUSE obecna jest od 1993 r., kiedy to w Świdnicy powstał pierwszy zakład produkcyjny. Obecnie zatrudnionych jest w nim ponad 250 pracowników, którzy odpowiedzialni są za produkcję drabin, rusztowań i pomostów dostarczanych na cały rynek europejski. Niepodważalna jakość produktów sygnowanych znakiem KRAUSE oraz profesjonalna obsługa od lat cieszą się zaufaniem klientów. To między innym z tych powodów zarząd firmy podjął decyzję o rozbudowie świdnickiego zakładu.

Jedną z flagowych grup produktowych firmy, obok drabin oraz pomostów, są rusztowania jezdne z opatentowanym systemem szybkiego ryglowania. Dedykowane są przede wszystkim branży budowlanej, choć znajdują także zastosowanie w innych sektorach przemysłu. To z myślą o intensywnych zastosowaniach profesjonalnych powstała seria rusztowań STABILO Professional. Odpowiadają one normie EN 1004 i posiadają rygorystyczny atest niemieckiego Stowarzyszenia Kontroli Technicznej TÜV.


Archiwum

Tablica ogłoszeń