Walne Zgromadzenie PIGR

Tegoroczne Walne Zgromadzenie PIGR odbyło się 9 czerwca w Olsztynie. Zebranie otworzył Prezes PIGR, p. Bogdan Szpilan - przywitał zgromadzonych,..

II Mistrzostwa BMR

Wiele atrakcji czekało na odwiedzających II Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań, które odbyły się 8 czerwca tego roku w..

Panel dyskusyjny UEG w Kolonii

W dniach 06-07.06.2018r. w Kolonii w Niemczech odbyło się spotkanie robocze organizacji UEG (Union der Europäischen Gerüstbaubetriebe),..

Jubileusz Bundesverband Gerüstbau i Bundesinnung..

Jubileusz Bundesverband Gerüstbau i Bundesinnung für das Gerüstbauer-Handwerk

Rok 2018 jest wyjątkowy dla naszych zachodnich branżowych sąsiadów - niemieckich organizacji rusztowaniowych: 70-lecie działalności..

PIGR partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w..

PIGR partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań oficjalnie została partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, zrzeszającego największe firmy..

IDH Design

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego członka: IDH Design! Poniżej kilka słów od..