Jubileusz Bundesverband Gerüstbau i Bundesinnung für das Gerüstbauer-Handwerk

Rok 2018 jest wyjątkowy dla naszych zachodnich branżowych sąsiadów - niemieckich organizacji rusztowaniowych: 70-lecie działalności obchodzi bowiem związek Bundesverband Gerüstbau, a 20-lecie organizacja Bundesinnung für das Gerüstbauer-Handwerk. Obchody jubileuszy odbyły się 26-28 maja tego roku, w pięknym Warnemünde, na niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, a my mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w uroczystościach oraz wziąć udział w towarzyszącej im dyskusji panelowej na temat „Pozyskiwanie i motywacja pracowników”, która dotyczyła oczywiście branży rusztowaniowej. W tych dniach odbyło się również Walne Zgromadzenie organizacji.

Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań reprezentowali w Warnemünde Roman Rogoziński – Członek Zarządu PIGR oraz Dagmara Tyc – Dyrektor.

Jubilatom serdecznie gratulujemy!