Rusztowania na Budmie!

Zbliżają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. W tym roku odbędą się one w dniach 12-15 lutego, a my już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoisk firm członkowskich naszej Izby.

W Poznaniu, w pawilonie 7A będzie można odwiedzić stoiska i spotkać się z przedstawicielami następujących firm:
- ALTRAD MOSTOSTAL Sp. z o.o. - stoisko nr 4
- KRAUSE Sp. z o.o. - stoisko nr 17
- OLAN Sp. z o.o. - stoisko nr 2
- PERI POLSKA Sp. z o.o. - stoiska nr 20 i 31A
- PIONART - stoisko nr 26
- PLETTAC DISTRIBUTION Sp. z o.o. - stoisko nr 7

W tym samym pawilonie, na stoisku firmy High-Tech Sp. z o.o. (stoisko nr 10), będzie można zobaczyć sprzęt partnera naszej Izby - firmy GEDA.

Zapraszamy Państwa również do  pawilonu 3, na stoisko nr 15, gdzie w branży elementów architektury miejskiej swoją ofertę prezentować będzie członek naszej Izby - firma REW-TON Sp. z o.o. Sp. komandytowa.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród produktów nagrodzonych Złodym Medalem MTP Budma 2019 znalazło się rusztowanie  PERI UP EASY.  Firmie PERI serdecznie gratulujemy, a Państwu przypomniamy, że rusztowanie to otrzymało również nagrodę w VI edycji konkursu Rusztowanie Roku, w kategorii Technologie i bezpieczeństwo.

Do zobaczenia na BUDMIE!