Aktualności

STE Global Protection - nowy Członek PIGR!

W tym miesiącu szeregi PIGR zasilił nowy Członek - firma STE Global Protection! Serdecznie witamy cały Zespół firmy i liczymy na wiele wspólnych konstruktywnych działań!

A tymczasem oddajemy głos Przedstawicielom STE Global Protection:

"STE Global Protection sp. z o.o. jest niezależnym ośrodkiem szkoleniowym w części należącym do grupy Scaffolding Training Europe B.V. Przez lata jego założyciele pracowali nad poprawą form kształcenia i edukacji, podkreślając znaczenie jakości kwalifikacji pracowników na całym świecie, a także współpracując z ekspertami branży budowlanej oraz partnerami biznesowymi, obserwując coraz większe zainteresowanie na rozszerzenie działalności o inne specjalności. Ten pomysł i ogromna potrzeba wypełnienia luki w traktowaniu klientów globalnie, zmotywował nas i zapoczątkował stworzenie jednostki STE Global Protection.

Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń i egzaminów dla branży przemysłowej, w tym: montaż rusztowań – uprawnienia polskie i zagraniczne (certyfikacja DNV-GL), montaż izolacji przemysłowych, przygotowanie prefabrykacji, izometria i rozwiązania blacharskie, bezpieczna praca na wysokości, bezpieczeństwo pracy. Świadczymy też kompleksowe usługi na budowie między innymi audyt energetyczny, obmiarowanie i kosztorysowanie robót, a także zaopatrzenie materiałowe."

Zainteresowanych współpracą ze STE Global Protection zapraszamy na stronę www firmy. 


« powrót