Aktualności

Targi 4INSULATION w Kielcach


Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Gospodarcza Rusztowań objęła patronatem tegoroczne Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION.

Nowa lokalizacja – nowe możliwości! Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach!
 
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce, drugim Ośrodku wystawienniczym w Europie Środkowo- Wschodniej, w dniach 27-28 luty 2019r.

Celem targów 4INSULATION jest stworzenie platformy spotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów oraz  materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także  zagranicznych firm. Adresatami targów 4INSULATION  są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, konserwatorów instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie.

Wydarzeniu towarzyszy IV Naukowo-Techniczna Konferencja Heat not Lost, która jest przeznaczona dla profesjonalistów, którym nie obcy jest temat izolacji i kogeneracji energetycznej.
Targi 4INSULATION odbędą się równocześnie z targami branży energetyki ENEX oraz odnawialnych źródeł energii ENEX Nowa Energia. To wydarzenie od lat stanowi miejscem spotkań branży  skupionej wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski sposób.

Bezpłatne zaproszenia do pobrania: POL ENG« powrót