telka SA

Z przyjemnością przedstawiamy firmę telka SA, która dołączyła do PIGR w tym roku i cieszymy się, że szeregi izby zasilili kolejni fachowcy.
Poniżej kilka słów od przedstawicieli firmy:

Telka SA jest polską firmą rozwijaną od prawie 2 dekad przez członków rodziny Telka. Spółka zajmuje się handlem rusztowań i szalunków oraz wynajmem i montażem tych elementów. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.  W ofercie sprzedaży klienci znajdą wszystkie popularne systemy rusztowań i szalunków oraz akcesoria firmowane znakiem telka. Z oferty najmu i montażu korzystały największe firmy wykonawcze na obiektach takich jak Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce (Karpacz), Wieża Ciśnień w Ciechanowie, Sky Tower we Wrocławiu. Przystąpiliśmy do Izby aby mieć jeszcze większą wiedzę o rusztowaniach i brać udział w działaniach na rzecz branży rusztowaniowej.

Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce
fot. telka SA