Aktualności

Ulisses nowym Członkiem PIGR!

Niedawno przywitaliśmy w naszej Izbie nowego Członka - firmę Ulisses. Cieszymy się, że nasze grono się powiększa i liczymy na owocną współpracę w strukturach Izby, a tymczasem oddajemy głos Panu Januszowi Czarkowskiemu, Dyrektorowi firmy, którego poprosiliśmy o krótką prezentację działalności:

"Ulisses Software to firma tworząca oprogramowanie od 1993 r. Projektujemy oprogramowanie z grupy VMM (Vertical Markets Management), czyli specjalizowane, wymagające "głębokiego" dostosowania i niestandardowych kompetencji.
Od ponad 14 lat wsłuchujemy się w potrzeby branży wynajmu i systematycznie rozwijamy nasze programy spełniając jej wymagania. Programy dla wynajmu (rental) to nasz znak firmowy. Dlaczego czujemy się tutaj wyjątkowo kompetentni? Bo mamy doświadczenie nabyte w ciągu kilkunastu lat, realizując ponad 150 wdrożeń (czerwiec 2019), głównie wynajem maszyn i rusztowań.
Ułatwiamy pracę w różnych branżach wynajmu, ale szczególną pozycję w naszej ofercie zajmują programy do rozliczania wynajmu elementów: rusztowań, szalunków, ogrodzeń, itp. Zastosowane w nich rozwiązania są  unikalne i bardzo specjalistyczne. Pozwalają precyzyjnie kontrolować stany magazynowe na budowach, a proces fakturowania, wyjątkowo tutaj skomplikowany, skrócić do kilku minut. Dla wszystkich budów i wszystkich kontrahentów.
Obecnie w ofercie mamy 2 programy: Comotel (dostęp lokalny, projekt 2005)  i Quinno (dostęp webowy, projekt 2015). Systematycznie obydwa rozwijamy i ulepszamy, dodając nowe moduły (e-Faktura, rezerwacje sprzętu, CRM, itp.). Wdrażamy też integrację z systemami ERP, np. Navision, gdzie chętnie wykorzystujemy nasze wieloletnie kompetencje w zakresie wynajmu elementów.
Więcej o naszej ofercie i referencjach można znaleźć na www.ulisses.pl. Zainteresowanych współpracą z nami prosimy o kontakt mailowy: info@ulisses.pl lub telefoniczny: 502 752 339."« powrót