Spotkanie grupy roboczej UEG

9 kwietnia odbyło się w Kolonii spotkanie grupy roboczej UEG Inspection Certificate, zajmującej się opracowaniem przewodnika po zasadach..

Rusztowania na Warsztatach

W piątek zakończyły się trwające cztery dni XXXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji, organizowane przez Polski..

Witamy w Izbie firmę Budosprzęt

Witamy w szeregach Izby Załogę fimy Budosprzęt! Cieszymy się na współpracę, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z..

Szalunki w Izbie

Członkowie naszej Izby od wielu lat dostrzegają pojawiający się na rynku trend wskazujący na coraz żywsze zainteresowanie podmiotów,..

NTB Szalunki - nowy członek PIGR

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego członka - firmę NTB Szalunki Sp. z o.o.! Poniżej kilka..

Użytkownik rusztowań - szkolenie otwarte

Użytkownik rusztowań - kadra inżynieryjno-techniczna Zapraszamy do zapisów na szkolenie otwarte!   Zwiększanie świadomości..