4Insulation i Heat not Lost

4Insulation i  Heat not Lost

Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, której Polska Izba Gospodarcza Rusztowań była patronem,..

Mistrzostwa Rusztowaniowców - Wilno

Organizacja Baltic Scaffolders Association organizuje 26 kwietnia w Wilnie Międzynarodowe Mistrzostwa Rusztowaniowców.  Ich celem jest..

Relacja z Budmy 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma odbyła się w dniach  12-15 lutego. Jak co roku wydarzenie..

VII edycja konkursu Rusztowanie Roku

Firmy członkowskie Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu Rusztowanie Roku! Zgłoszenia można..

Targi 4INSULATION w Kielcach

Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Gospodarcza Rusztowań objęła patronatem tegoroczne Targi Izolacji Przemysłowych..

Partnerzy STREFY BHP NA PLACU BUDOWY!

W pawilonie 7A podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA zlokalizowana będzie „Strefa BHP na..