Walne Zgromadzenie PIGR

Tegoroczne Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, które odbyło się 23 czerwca 2020 roku w Warszawie, miało charakter..

Bezpieczeństwo na budowach a COVID-19

W związku z wprowadzeniem przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych..

Firma LERO nowym członkiem PIGR!

Do naszego izbowego grona dołączyła własnie firma Lero - oficjalny dystrybutor drabin i rusztowań aluminiowych firmy Altrex w Polsce. Lero w..

Rozliczanie wynajmu sprzętu

Podczas licznych rozmów z Państwem i kierowanych do nas pytań regularnie wypływa problematyka związana z rozliczaniem sprzętu wysyłanego..

Relacja z XXXV WPPK 2020