Rozliczanie wynajmu sprzętu

Podczas licznych rozmów z Państwem i kierowanych do nas pytań regularnie wypływa problematyka związana z rozliczaniem sprzętu wysyłanego..

Relacja z XXXV WPPK 2020

Na początku miesiąca, w Beskidach, w Hotelu „Stok” w Wiśle odbyły się XXXV Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji 2020. Od 3 do 6..

Odpowiedzialność za stan rusztowań

Problematyka związana z odbiorem rusztowań oraz kwestią odpowiedzialności jest często poruszana w pytaniach kierowanych do naszego biura oraz..

Benelux Multiservices Poland w PIGR!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowego członka Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań - firmę Benelux Multiservices Poland. Serdecznie..

Relacja z targów BUDMA

Przez cztery dni Poznań był centrum branży budowlanej i nie trzeba chyba dodawać, że to za sprawą Międzynarodowych Targów Budownictwa i..

Cykl szkoleń warsztatowych