Walne Zgromadzenie PIGR 2021

17 czerwca 2021 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań. Przeprowadzone zostało online, z wykorzystaniem..

Zapotrzebowanie kompetencyjne w branży..

Zapotrzebowanie kompetencyjne w branży rusztowaniowej

Naszych Członków zapraszamy na kolejne z serii izbowych spotkań-dyskusji online, które planujemy na 24 czerwca. Tym razem..

Marcegaglia Poland nowym członkiem PIGR!

Z dużą przyjemnością informujemy, że do PIGR przystąpiła firma Marcegaglia Poland Sp. z o.o. Serdecznie witamy w naszej Izbie cały..

Nowa norma PN-EN 1004-1:2021-04

Inoformujemy, że Polski Komitet Normalizacyjny wprowadził normę PN-EN 1004-1:2021-04 Ruchome rusztowania robocze wykonane z elementów..

Użytkownik rusztowań - szkolenie online 1..