Baukrane w PIGRiD

Z przyjemnością przedstawiamy kolejnego członka naszej Izby – firmę Baukrane Sp. z o.o. i zapraszamy do zapoznania się z informacją o jej działalności i ofercie:

"Baukrane Sp. z o.o. to młoda i ambitna firma z całkowicie polskim kapitałem, zaangażowana w dzierżawę i produkcję wysokiej jakości autorskich systemów szalunkowych i rusztowań. Jest to również jedyny na rynku podmiot, mogący dostarczyć Klientom jednocześnie deskowania i żurawie wieżowe.

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy nowoczesne, opatentowane rozwiązania szalunkowe dla każdej gałęzi budownictwa. Posiadamy flotę ponad 100 żurawi wieżowych wraz z pełnym zapleczem technicznym i zapewniamy wykwalifikowaną obsługę operatorską do każdego wynajętego żurawia.

Dostarczamy tylko sprawdzony sprzęt oraz zapewniamy jego konserwację podczas użytkowania.

Nasze usługi obejmują również sprzedaż rusztowań, osprzętu szalunkowego oraz galanterii do betonu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania na każdą budowę.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wytwarzający nasze produkty w wysokim reżimie technologicznym, co pozwala uzyskiwać wysokie parametry techniczne naszych wyrobów. Szczególną troskę przykładamy do automatyzacji produkcji i stałego monitorowania jej jakości, przez co dostarczane przez nas produkty wykazują wysokie właściwości użytkowe, co znajduje uznanie u Klientów krajowych i zagranicznych.

W naszym portfolio produktowym znajdą Państwo wiele kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań szalunkowych, rusztowaniowych oraz związanych z BHP. Dzięki nim jesteśmy w stanie być dla firm prowadzących inwestycje budowlane, zarówno doskonałym partnerem biznesowym, wsparciem technicznym i gwarantem wysokiej jakości.

Z ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać na jej stronie internetowej:

www.baukrane.pl

www.szaluj.pl"

Serdecznie witamy w Izbie całą Załogę firmy Baukrane Sp. z o.o. a wszystkich Państwa zapraszamy do współpracy i zapoznania się z bogatą ofertą firmy!