Aktualności

Benelux Multiservices Poland w PIGR!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowego członka Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań - firmę Benelux Multiservices Poland.

Serdecznie witamy cały Zespół, cieszymy się na współpracę, a tymczasem prezentujemy kilka słów od przedstawicieli firmy:

Benelux Multiservices Poland Mahsun Göksu to firma ogólnobudowlana, specjalizująca się w montażu i demontażu rusztowań systemowych. Nasze projekty prowadzimy w Polsce i za granicą, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie. Profesjonalizm i rzetelność to nasza dewiza w codziennej pracy, dlatego nasza kadra to przede wszystkim specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i doskonalą kompetencje. W ramach świadczonych usług wykonujemy skomplikowane konstrukcje rusztowań przy obiektach przemysłowych, obiektach użytku publicznego (wiadukty, mosty, estakady itp.)  oraz obiektach stoczniowych  i platformach wiertniczych (statki, zbiorniki itp.). W ramach naszej oferty świadczymy również usługę montażu i demontażu konstrukcji podwieszanych rusztowań, usługi plandekowania opartej na konstrukcji rusztowaniowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kontakt: info@beneluxms.pl, tel. 692 444 513, www.beneluxms.pl

 


« powrót