Centralne Obchody Dnia Budowlanych

Tegoroczne Centralne Obchody Dnia Budowlanych odbyły się 26 września w hotelu Airport w Warszawie. Patronatem honorowym wydarzenie objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Głównym organizatorem wydarzenia był Związek Zawodowy Budowlani, a współorganizatorami m.in. Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Izba Projektowania Budowlanego, Polski Związku Pracodawców Budownictwa, Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych, Stowarzyszenie Producentów Betonów, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP i Instytut Techniki Budowlanej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych, związków zawodowych oraz pracodawców. Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań reprezentowała Wiceprezes Izby, p. Elżbieta Nowicka-Słowik.