Edycja online - ostatnia w tym roku!

Specjalista nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań

Wkrótce zamykamy zapisy na ostatnią w tym roku edycję kursu! Zapraszamy!

Dzięki uczestnictwu w kursie:
- zdobędą Państwo kompetencje związane z nadzorem - kurs prowadzą fachowcy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży;
- zaznajomią się Państwo z aktualnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi rusztowań;
- otrzymają Państwo obszerne materiały szkoleniowe, stanowiące kompendium wiedzy dotyczącej rusztowań.

Aktualny nabór* - kurs online
I sesja: 4 listopada – 6 listopada 2020 r.
II sesja: 18 listopada – 20 listopada 2020 r.
Egzamin: 28 listopada – 29 listopada 2020 r.

więcej informacji - pobierz pdf

W sprawie zapisów zapraszamy do kontaktu z akredytowanym przez PIGR ośrodkiem szkoleniowym Job Transfer:
szkolenia@jobtransfer.com.pl.

Biuro Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań również pozostaje do Państwa dyspozycji.

Nabór na aktualne kursy jest prowadzony do wyczerpania miejsc. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

*) Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość odwołania kursu lub zmiany terminu z przyczyn organizacyjnych. W takim przypadku zainteresowani będą niezwłocznie o tym fakcie powiadomieni.