Aktualności

Witamy firmę BAILEY INDUSTRIES Sp. z o.o.!

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego Członka - firmę BAILEY INDUSTRIES!
Poniżej kilka słów od Przedstawicieli firmy:

"Bailey Industries jest członkiem międzynarodowej grupy kapitałowej z powodzeniem realizującej polskie i zagraniczne projekty. Dajemy pracę oraz zapewniamy pracowników - monterów rusztowań oraz monterów izolacji przemysłowych, malarzy przemysłowych i piaskarzy. Działamy na terenie POLSKI, HOLANDII, BELGII I NIEMIEC.

Głównym odbiorcą naszych usług są firmy rusztowaniowe, rafinerie, przemysł naftowy i gazowniczy, przemysł morski (porty, terminale, stocznie, firmy logistyczne).

Dostarczamy odpowiednio przygotowany personel naszym partnerom, jak również sami realizujemy zlecone projekty. Podstawę naszego działania stanowi szybkość i elastyczność przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dzięki obecnej bazie współpracowników jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie skompletować i dostarczyć zespół doświadczonych monterów posiadających wszystkie wymagane kwalifikacje i certyfikaty do danego projektu.

Oferujemy zatrudnienie osobom z doświadczeniem, przeprowadzamy niezbędne testy na oferowane stanowiska, oraz zapewniamy transport i zakwaterowanie.

Posiadamy własny ośrodek szkoleniowy - stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, zapewniamy zatrudnienie oraz profesjonalne szkolenia na monterów rusztowań i monterów izolacji przemysłowych."

Serdecznie witamy w Izbie załogę firmy BAILEY INDUSTRIES, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową: https://www.baileyindustries.eu!« powrót