Aktualności

Witamy firmę SIGMA TECHNIKA RUSZTOWAŃ!

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego Członka - firmę SIGMA TECHNIKA RUSZTOWAŃ!
Poniżej kilka słów od Przedstawicieli firmy:

"Nasza firma powstała w 2012 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów przemysłowych oraz budów w zakresie:
•    wynajmu rusztowań
•    montażu rusztowań
•    doradztwie technicznym
Dysponujemy ekipą wysoko wykwalifikowanych fachowców. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych usług. Posiadamy wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje w zakresie montażu rusztowań.
Doświadczenie które posiadamy zostało zdobywane zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.
Przedsiębiorstwo SIGMA TECHNIKA RUSZTOWAŃ powstało z myślą o tych, którzy planują wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Wiemy, że prace na wysokości wymagają szczególnego zabezpieczenia, które zagwarantuje najwyższej jakości, certyfikowane rusztowanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując im odpowiednie doradztwo i wynajem rusztowań o właściwej do danej pracy kombinacji. Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom usług, jednocześnie zwracając uwagę na wysoki standard oraz terminowość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wymagające zlecenia to nasza specjalność! Podejmujemy się wyposażania zakładów przemysłowych w certyfikowane rusztowania, zapewniając jednocześnie zgodny z wszelkimi zasadami montaż wykonany przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Nietypowe rozwiązania oraz złożoność konstrukcji to coś, co jest dla nas wyzwaniem, jednak wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam na zdobycie odpowiednich umiejętności oraz wiedzy, która jest niezbędna. Nasi eksperci doradzą wam, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze, a eksperci od montażu profesjonalnie wykonają powierzone prace.
Zapraszamy do skorzystania z usług SIGMA TECHNIKA RUSZTOWAŃ!"


Serdecznie witamy w Izbie Załogę firmy SIGMA TECHNIKA RUSZTOWAŃ, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową: www.sigmatr.pl! 


« powrót