Aktualności

Witamy nową firmę członkowską

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego Członka - firmę Salmetal Sp. z o.o.!
Poniżej prezentacja oferty przygotowana przez Przedstawicieli firmy:

"Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji systemów szalunkowych różnego przeznaczenia.

Firma Salmetal Sp.z o.o. oferuje wynajem i sprzedaż (ratalną) szalunków budowlanych:
•    System szalunkowy lekki  ENCO 36
Szalunki lekkie Enco 36 o wytrzymałości 36 kN/m2 i współczynniku bezpieczeństwa 1,7, przeznaczone są do wykonywania konstrukcji żelbetonowych małych i średnich inwestycji możliwość montażu ręcznego - ciężar 1 m2 systemu waży 24 kg.
•    System szalunkowy ENCO 60
Szalunki średnie Enco 60 o wytrzymałości 60 kN/m2 przy współczynniku bezpieczeństwa 1,7, przeznaczone są do wykonywania konstrukcji żelbetonowych średnich i dużych inwestycji. Przy montażu tego systemu wskazanym jest wykorzystanie urządzeń dźwigowych – istnieje jednak możliwość ręcznego montażu gdyż waga podstawowej płyty (2,7 x 075) nie przekracza 80 kg. System wykonany jest ze stali S355 ocynkowanej oraz sklejki szalunkowej 15 mm.
•    Szalunki słupowe Enco
System składa się z paneli, których ramy wykonane są z profili, a poszycie z blachy stalowej, co zapewnia wysoką jakość betonowanych elementów i dużą trwałość szalunków.
•    Szalunki słupowe okrągłe Enco
W projektach budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych występują również słupy o przekroju okrągłym. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, nasz firma wprowadziła do oferty wykonanie dekowań słupów okrągłych o różnych średnicach w zależności od potrzeb. Elementy mają długość 1,5 m (lub mniej) i są łączone za pomocą śrub – co umożliwia prosty i szybki montaż jak również dokładne wykonanie słupów.
•    Stemple budowlane Enco EN 10 65
Posiadamy podpory (stemple) budowlane w czterech podstawowych długościach maksymalnych: do 3; 3,6; 4 i 5 metrów (przy maksymalnym rozłożeniu). Przed rozłożeniem (długość transportowa) mają długości odpowiednio: 1,70; 2; 2,20 i 2,70 metra. Minimalna wytrzymałość podpory przy maksymalnym położeniu to 900 kg osiowo na podporę.
Podpory mają podwójną regulację wysokości - skokową blokadę za pomocą bolca oraz płynną regulację za pomocą śruby, która posiada długość skoku regulacji.

Możliwość zakupu szalunków na raty.
Po dokonaniu wpłaty 60% całej kwoty istnieje możliwość rozłożenia reszty należności do 6 NIEOPROCENTOWANYCH rat w wysokości ustalonej z nabywcą.
Wykonujemy na zamówienie nietypowe kształty szalunków tj. łuki, owale, trójkąty.
Produkujemy i oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do deskowań.

Firma obok oferowania sprzedaży i wynajmu systemów szalunkowych specjalizuje się w wykonawstwie konstrukcji stalowych, obróbki stali, antykorozja (komora śrutownicza 15 m x 6 m x 6 m).  Oferujemy usługę czyszczenia strumieniowo-ściernego kształtowników, blach, elementów konstrukcji stalowych i innych elementów metalowych, metalizacja (cynkowanie), malowanie hydrodynamiczne".

Serdecznie witamy w Izbie Załogę firmy Salmetal Sp. z o.o., a Państwa zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową: www.enco-szalunki.pl

 


« powrót