Specjalista nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań

Dzięki uczestnictwu w kursie:
- zdobędą Państwo kompetencje związane z nadzorem - kurs prowadzą fachowcy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży;
- zaznajomią się Państwo z aktualnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi rusztowań;
- odbędą Państwo szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy z naciskiem na sytuacje związane z pracą na rusztowaniach oraz otrzymacie stosowny certyfikat; w szkoleniu uwzględniono ćwiczenia na fantomie;
- otrzymają Państwo obszerne materiały szkoleniowe, stanowiące kompendium wiedzy dotyczącej rusztowań.

Aktualny nabór:
Miejsce: Ostrzeszów
1 sesja 31.01/1.02/2.02/3.02.2019
2 sesja 16.02.2019
Egzamin 17.02.2019

Cena: 1700 zł netto + 23% / 1 os.

więcej informacji - pobierz pdf

W sprawie zapisów zapraszamy do kontaktu z akredytowanym przez PIGR ośrodkiem szkoleniowym Job Transfer:
+ 48 601 578 754
+ 48 782 290 677
szkolenia@jobtransfer.com.pl.

Biuro Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań również pozostaje do Państwa dyspozycji.

Nabór na aktualne kursy jest prowadzony do wyczerpania miejsc. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

*) Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość odwołania kursu lub zmiany terminu z przyczyn organizacyjnych. W takim przypadku zainteresowani będą niezwłocznie o tym fakcie powiadomieni.