Nabór trwa - Specjalista Nadzoru Budowy i..

Nabór trwa - Specjalista Nadzoru Budowy i Eksploatacji Rusztowań

Są jeszcze miejsca w jesiennej edycji kursu Specjalista Nadzoru Budowy i Eksploatacji Rusztowań! Dzięki uczestnictwu w kursie: - zdobędą..

Relacja z Forum Rusztowaniowego 2019

Tradycją już i stałym punktem w branżowym kalendarzu jest organizacja co dwa lata przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań cyklicznego..

XXXV Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji

W dniach od 3 do 6 marca 2020 roku, w Hotelu „Stok” w Wiśle odbędą się XXXV Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji..

Spotkanie instruktorów szkoleniowych w..

Spotkanie instruktorów szkoleniowych w Dortmundzie

W dniach 5-6 września odbyło się w Dortmundzie zorganizowane przez Union der Europäischen Gerüstbaubetriebe (UEG) spotkanie..

PIGR członkiem Komitetu Technicznego PKN

Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Gospodarcza Rusztowań z dniem 5 sierpnia 2019 r. została powołana na członka Komitetu Technicznego..

Spotkanie robocze organizacji UEG

W dniach 09÷10.07.2019 r. w Kolonii w Niemczech odbyło się spotkanie robocze organizacji UEG (Union der Europäischen..