Posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. BHP w..

Posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. BHP w Budownictwie

8 listopada 2011 roku odbyło się kolejne posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. Bezpieczeństwa w Budownictwie, działającej przy Okręgowym..

Ostatnie w tym roku szkolenie w Katowicach!

Zapraszamy do zapisów na ostatnie w tym roku edycje kursu Specjalista Nadzoru Budowy i Eksploatacji Rusztowań: Specjalista nadzoru budowy i..

Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie –..

Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie – odbiór – nadzór

Z przyjemnością informujemy o premierze długo oczekiwanej książki "Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie – odbiór..

Zapisy na II Konferencję Rusztowania trwają!

Zapraszamy Państwa na II Konferencję Naukowo-Techniczną Rusztowania - zapisy trwają! Zapraszamy do udziału w konferencji wszystkie osoby..

Jubileusz organizacji UEG – Paryż 2018

Organizacja Union der Europäischen Gerüstbaubetriebe (UEG), zrzeszająca europejskie izby, stowarzyszenia i firmy rusztowaniowe, świętuje..

Centralne Obchody Dnia Budowlanych