VII edycja konkursu Rusztowanie Roku

Firmy członkowskie Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu Rusztowanie Roku! Zgłoszenia można..

Targi 4INSULATION w Kielcach

Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Gospodarcza Rusztowań objęła patronatem tegoroczne Targi Izolacji Przemysłowych..

Partnerzy STREFY BHP NA PLACU BUDOWY!

W pawilonie 7A podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA zlokalizowana będzie „Strefa BHP na..

Rusztowania na Budmie!

Zbliżają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. W tym roku odbędą się one w dniach 12-15 lutego, a my już dziś..

STE Global Protection - nowy Członek PIGR!

W tym miesiącu szeregi PIGR zasilił nowy Członek - firma STE Global Protection! Serdecznie witamy cały Zespół firmy i liczymy na wiele..

Nabór na szkolenie w 2020 roku

Zapraszamy do zapisów na pierwszą w 2020 roku edycję kursu Specjalista Nadzoru Budowy i Eksploatacji Rusztowań: Specjalista nadzoru budowy..