Panel dyskusyjny UEG w Kolonii

W dniach 06-07.06.2018r. w Kolonii w Niemczech odbyło się spotkanie robocze organizacji UEG (Union der Europäischen Gerüstbaubetriebe),..

Jubileusz Bundesverband Gerüstbau i Bundesinnung..

Jubileusz Bundesverband Gerüstbau i Bundesinnung für das Gerüstbauer-Handwerk

Rok 2018 jest wyjątkowy dla naszych zachodnich branżowych sąsiadów - niemieckich organizacji rusztowaniowych: 70-lecie działalności..

PIGR partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w..

PIGR partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań oficjalnie została partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, zrzeszającego największe firmy..

IDH Design

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego członka: IDH Design! Poniżej kilka słów od..

Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta..

Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji

W dniach 6-9 marca w Szczyrku odbyły się XXXIII Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji, których organizatorem był..

Firma PIONART po raz ósmy Gazelą Biznesu

Z dużą przyjemnością informujemy, że członek Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, firma PIONART z Zabrza, po raz ósmy już..