NTB Szalunki - nowy członek PIGR

Z dużą satysfakcją informujemy, że przywitaliśmy w naszej Izbie kolejnego członka - firmę NTB Szalunki Sp. z o.o.!

Poniżej kilka słów od Przedstawicieli firmy:

"Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w mieście Końskie w województwie świętokrzyskim. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu szalunkowego bez względu na rozmiar inwestycji. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w branży które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat. Nasz zespół jest zaangażowany w realizację różnorodnych projektów budowlanych. Naszą specjalnością są biurowce, duże budynki mieszkalne, hale oraz obiekty użyteczności publicznej. Bez względu na rozmiar inwestycji stawiamy na profesjonalizm, terminowość i kompleksową obsługę Klienta. Dbamy o to, by każdy Klient był traktowany indywidualnie, a nasze usługi były dostosowane do jego konkretnych potrzeb i oczekiwań. Nasza firma cieszy się długotrwałymi relacjami z wykonawcami oraz inwestorami. To dowód na naszą niezawodność, profesjonalizm i wysoką jakość usług. Naszą największą wartością jest nasz team. Posiadamy zespół profesjonalistów, który jest zaangażowany i szczerze oddany swojej pracy. Nie tylko cechuje go fachowość w swojej dziedzinie, ale również życzliwość i pozytywne podejście do Klienta. Dotyczy to każdego działu: technicznego, obsługi klienta, handlowego, logistyki czy magazynu. Misją naszej załogi to dostarczanie jak najlepszych rozwiązań szalunkowych i budowanie trwałej relacji biznesowej opartej na zaufaniu. Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania i gotowi na dalszy rozwój."

Z ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać na jej stronie internetowej www.ntbszalunki.com

Serdecznie witamy w Izbie Załogę firmy NTB Szalunki Sp. z o.o.!