Odbyła się II Konferencja Rusztowania

W dniach 22 i 23 listopada w Słoku k. Bełchatowa odbyła się II Konferencja Naukowo-Techniczna „Rusztowania”, której tematyką..

Posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. BHP w..

Posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. BHP w Budownictwie

8 listopada 2011 roku odbyło się kolejne posiedzenie Wojewódzkiej Komisji ds. Bezpieczeństwa w Budownictwie, działającej przy Okręgowym..

Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie –..

Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie – odbiór – nadzór

Z przyjemnością informujemy o premierze długo oczekiwanej książki "Rusztowania robocze i ochronne. Użytkowanie – odbiór..

Zapisy na II Konferencję Rusztowania trwają!

Zapraszamy Państwa na II Konferencję Naukowo-Techniczną Rusztowania - zapisy trwają! Zapraszamy do udziału w konferencji wszystkie osoby..

Jubileusz organizacji UEG – Paryż 2018

Organizacja Union der Europäischen Gerüstbaubetriebe (UEG), zrzeszająca europejskie izby, stowarzyszenia i firmy rusztowaniowe, świętuje..

Centralne Obchody Dnia Budowlanych